Mirza Teletović postigao 34 poena u pobjedi Netsa (video)

Spread the love
Rental Travel

Kapiten košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Mirza Teletović sinoć je u pobjedi (107:106) svojih Brooklyn Netsa protiv Dallas Mavericksa odigrao najbolju utakmicu u NBA i jednu od najboljih u karijeri uopšte, prenosi Sport.ba.

Teletović je presjedio prvu četvrtinu na klupi, a kada mu je trener Jason Kidd dao priliku od početka druge četvrtine, desila se eksplozija.

Reha Centar

Brooklny Nesti su tu četvrtinu dobili rezultatom 39:25, a Teletović je sam u drugoj četvrtini ubacio nevjerovatnih 24 poena!

Mirza je šutirao trojke 6/7, a iz igre ukupno 9/11, te je imao četiri skoka i jednu asistenciju za samo 12 minuta na pakretu!

Teletović je utakmicu završio sa novim rekordom karijere od 34 poena, za tri poena je šutirao 7/10, a iz igre ukupno 12/17!