Fudbaleri Mladosti iz Soline osvajači Kupa Grada Tuzla FOTO/VIDEO

Spread the love
Menprom

U finalnom susretu odigranom na Gradskom stadionu Tušanj u Tuzli pred nešto više od dvjesto gledalaca, crveno-crni iz Soline, rezultatom 4 : 0 su pobijedili Partizan iz Kiseljaka, samo u prvih dvadesetak minuta ekipa Kiseljaka je bila donekle ravnopravan protivnik da bi ekipa iz Soline kako je vrijeme odmicalo u potpunosti kontrolisala tok susreta.

Reha Centar

Terenska nadmoć isplatitla se u 35. minuti golom Hasana Imamovića što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.  U nastavku susreta ista priča. Tek nekoliko bezuspješnih pokušaja Kiseljaka je sve što se vidjelo u finalu od ove ekipe.

Ekipa Mladosti iz Soline svoju terensku nadmoć kruniše drugim pogodkom u 62. minuti, a stijelac je Emir Husejnović.

Do kraja susreta još dva pogotka u mreži Kiseljaka, prvi je djelo Matea Đulabića u 72. minuti da bi konačnih 4 : 0 postavio Edin Fejzić u  81. minuti, za konačnih 4:0.

Nakon susreta uslijedila je i ceremonija dodjela pehara i diploma, pa je tako prelazni  pehar i pehar u trajno vlasništvo, te pehar za najboljeg igrača susreta u klubskim vitrinama Mladosti iz Soline.

Treba svakako napomenuti za kraj da je susret protekao u fer i korektnoj atmosferi.