Težak poraz Slobode na Tušnju

Spread the love
Menprom

U okviru 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Sloboda je na Tušnju poražena od Širokog Brijega rezultatom 3:0, gosti su mogli i do ubjedljivije pobjede ali je čast momčadi sa Tušnja spašavao domaći golman Muminović koji je odbranio jedanaesterac dosuđen za goste iz petnaeste minute prvog poluvremena.

Reha Centar

Ovo je čak peti poraz Slobode na Tušnju a rezultatski svakako najteži u posljednjih nekoliko godina. Golove za goste postigli su Menalo u 8. minuti, Ćabraja u 42. i Baraban u 87. minuti utakmice.

Sloboda je trenutno predposljednja sa devet osvojenih bodova, dok je ekipa Širokog Brijega trenutno na četiri boda za vodećim Zrinjskim i nalazi se na drugoj poziciji sa dvadesat pet osvojenih bodova.

Više nego objektivna tuzlanska publika po završetku utakmice goste je nagradila gromoglasnim aplauzom, dok je svoje ljubimce ispratila zviždukom.