Close Menu
  • Početna
  • Vijesti
    • BiH
    • Tuzlanski Kanton
    • Tuzla
    • Region
    • Saobraćajna kultura
    • Sport
  • Aktuelna TV
    • Zanimljivosti
  • TK TURIZAM
  • Kontakt
Facebook X (Twitter) Instagram
Facebook Instagram YouTube
Aktuelno.ba
  • Početna
  • Vijesti
    • BiH
    • Tuzlanski Kanton
    • Tuzla
    • Region
    • Saobraćajna kultura
    • Sport
  • Aktuelna TV
    • Zanimljivosti
  • TK TURIZAM
  • Kontakt
Aktuelno.ba
Home » Gradonačelnik Lugavić podržao rad Inicijativne grupe za aktivno starenje MZ Brčanska Malta
Grad Tuzla

Gradonačelnik Lugavić podržao rad Inicijativne grupe za aktivno starenje MZ Brčanska Malta

aktuelno.baBy aktuelno.badec 22, 20231 Min Read
Podijeli Facebook WhatsApp Copy Link Twitter LinkedIn Email Pinterest
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Pinterest Copy Link Email

Danas je gradonačelnik Tuzle, dr. Zijad Lugavić, učestvovao u proslavi desete godišnjice Inicijativne grupe Aktivno starenje u Mjesnoj zajednici Brčanska Malta. Tokom susreta, gradonačelnik  Lugavić je iskazao podršku radu Inicijativne grupe, čestitao im na deset godina postojanja, i razgovarao s predstavnicima i članovima Inicijative.

Gradonačelnik Lugavić je istakao važnost doprinosa ove Inicijative kvaliteti života starijih osoba u Tuzli. Zahvalio se Švicarskom Crvenom križu na pokretanju ovog projekta, te naglasio dugogodišnju podršku Grada Tuzle. Gradonačelnik Lugavić je izrazio predanost osiguranju boljih uslova za život starijih sugrađanki i sugrađana te najavio nastavak saradnje.

Koordinatorica Inicijative, Hasija Jahić, uručila je zahvalnicu gradonačelniku Lugaviću za njegov doprinos, te  je istakla prepoznatljiv doprinos Inicijative u Tuzli i Tuzlanskom kantonu kroz organizaciju različitih aktivnosti, stvaranje prostora za druženje, te pružanje podrške članovima zajednice.

U sklopu svečanosti održan je prigodan kulturni program, u kojem su učestvovali učenici OŠ ‘Brčanska Malta’, kao i članice hora Inicijativne grupe.

aktuelno.ba /Grad Tuzla

Komentari

Komentara

aktivno starenje gradonačelnik Lugavić MZ Brčanska Malta
Share. Facebook WhatsApp Copy Link Email LinkedIn Pinterest Twitter

Vezani članci

Tuzla

Obavještenje o komemorativnom obilježavanju 25. maja – Dana sjećanja na žrtve zločina na Kapiji i sve civilne žrtve rata

maj 21, 2025
BiH

U Živinicama održana Konferencija o zapošljavanju i samozapošljavanju osoba sa invaliditetom

maj 20, 2025
Sve vijesti

U povodu Dana policije upriličen prijem za porodice šehida/poginulih i preminulih pripadnika MUP TK/Uprave policije

maj 20, 2025
Tuzlanski Kanton

UKC Tuzla potpisao ugovor za nabavku medicinske opreme sredstvima koje je obezbijedila Vlada Tuzlanskog kantona

By aktuelno.bamaj 15, 2025
BiH

Više od 30. godina u Tuzli hrani golubove i ptice svaki dan u isto vrijeme, nekada ni ja nemam hranu ali njima to ne mogu objasniti, čekaju me…

By aktuelno.bamaj 21, 2025
BiH

Muderisov vaz iz Pirića kod Bratunca odjeknuo Drinom: Emanet bosanskih šehida ne smijemo iznevjeriti

By aktuelno.bamaj 17, 2025
Tuzla

15. maj – Dan kada je Tuzla branila Bosnu i Hercegovinu, 33 godine istine i zajedništva

By aktuelno.bamaj 15, 2025
Facebook Instagram YouTube
  • O nama
  • Marketing
  • Kontakt
  • Uslovi korištenja
© 2025 | Aktuelno.ba | RN Multimedia

Ukucajte pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za izlaz.

Uključen vam je Ad Blocker!
Uključen vam je Ad Blocker!
Naša web stranica je omogućena prikazivanjem internetskih oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti vaš Ad Blocker.