Radničke sportske igre Tuzla: Deling i Novinari prokockali pobjede u posljednjim minutama

Spread the love
Menprom

Drugo kolo Malonogometne lige koje se igra u okviru Radničkih sportskih igara u Tuzli završeno je jučer u Mejdanu uz nekoliko vrlo zanimljivih i neizvjesnih utakmica do samog kraja.

Reha Centar

Po našem mišljenju utakmicu dana odigrali su Rudarski institut deling i Komunalac a konačan rezultat na kraju je 3:3, i pored činjenice da je Deling par minuta prije kraja imao rezultat 3:1.

Slično je bilo i u duelu Novinara i TE Tuzla, utakmice u kojoj su novinari vodili sa 2:0 do pred sam kraj susreta a onda primili tri gola u samo nekoliko minuta, onaj treći za poraz šest sekundi prije kraja.

Još jedna pozivnica ljubiteljima malog fudbala da nedjeljom budu u Mejdanu od 10-14 sati i uživaju u dobrim utakmicama.