-
Počelo otklanjanje opasnog otpada iz bivšeg HAK-a - 14 mins ago
-
Održana 21. redovna sjednica Skupštine Tuzlanskog kantona - about 1 hour ago
-
Obavještenje: Stipendiranje učenika i studenata - 23 hours ago
-
Uprava policije MUP TK-a: Rasvijetljeno KD Zloupotreba znaka za pomoć i opasnost - 23 hours ago
-
Objavljen Javni poziv za dodjelu sredstava za subvencioniranje troškova sanacije zajedničkih dijelova zgrada - 1 day ago
-
Premijer Halilagić u Gračanici: Tuzlanski kanton mora jedinstveno djelovati - 1 day ago
-
Potpisan Aneks Sporazuma o platama u ustanovama kulture TK - 1 day ago
-
Objavljen Javni oglas o opterećenju zemljišta pravom građenja na lokalitetu Poslovne zone „Kreka Sjever“ u Tuzli putem javnog nadmetanja – licitacije - 1 day ago
-
Svjetlo pobjede i poruke Bedra u srcima džematlija Poturmahalske džamije u Gornjoj Tuzli - 2 days ago
-
Infografike o herojima odbrambeno-oslobodilačkog rata - 2 days ago
Održan žrijeb grupne faze Europa lige, 18 bh. internacionalaca imat će priliku nastupiti u ovom takmičenju.
Danas je u Monacu održan žrijeb grupne faze Europa lige, a čak 18 bh. internacionalaca imat će priliku da nastupi u ovom takmičenju.
Arsenal našeg Seada Kolašinca igrat će u grupi H zajedno sa bjeloruskim BATE-om, Kolnom te Crvenom Zvezdom.
Muhamed Bešić i njegov Everton za protivnike će imati Lyon, Atalantu i Apollon.
Interesantno će biti u grupi C gdje će se susreti Hoffenheim za koji nastupa Ermin Bičakčić te Istanbul našeg Edina Višće.
Deni Milošević i Amir Hadžiahmetović igrat će protiv Marseillea, Guimaraesa te Salzburga.
Grupa A: Villarreal, Maccabi Tel Aviv (Tino Sušić), Astana (Srđan Grahovac, Marin Aničić), Slavia Prag (Muris Mešanović, Jasmin Šćuk).
Grupa B: Dynamo Kiev, Young Boys, Partizan, Skenderbeu.
Grupa C: Braga, Ludogorets, Hoffenheim (Ermin Bičakčić), Istanbul (Edin Višća).
Grupa D: Milan, Austria Beč (Osman Hadžikić), Rijeka (Zoran Krvžić, Jasmin Čeliković), AEK (Ognjen Vranješ).
Grupa E: Lyon, Everton (Muhamed Bešić), Atalanta, Apollon.
Grupa F: Kopenhagen, Lokomotiv Moskva, Sheriff (Mateo Sušić), Zlin.
Grupa G: Plzen, Steaua, Hapoel Beer Sheva, Lugano.
Grupa H: Arsenal (Sead Kolašinac), BATE Borisov, Koln, Crvena Zvezda.
Grupa I: Salzburg, Marseille, Guimarares, Konya (Deni Milošević, Amir Hadžiahmetović).
Grupa J: Athletic Bilbao, Hertha (Vedad Ibišević), Zorya, Ostersund.
Grupa K: Lazio (Senad Lulić), Nice, Zulte Waregem, Vitesse.
Grupa L: Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar.