-
Obavještenje: Stipendiranje učenika i studenata - 18 hours ago
-
Uprava policije MUP TK-a: Rasvijetljeno KD Zloupotreba znaka za pomoć i opasnost - 18 hours ago
-
Objavljen Javni poziv za dodjelu sredstava za subvencioniranje troškova sanacije zajedničkih dijelova zgrada - 20 hours ago
-
Premijer Halilagić u Gračanici: Tuzlanski kanton mora jedinstveno djelovati - 21 hours ago
-
Potpisan Aneks Sporazuma o platama u ustanovama kulture TK - 23 hours ago
-
Objavljen Javni oglas o opterećenju zemljišta pravom građenja na lokalitetu Poslovne zone „Kreka Sjever“ u Tuzli putem javnog nadmetanja – licitacije - 24 hours ago
-
Svjetlo pobjede i poruke Bedra u srcima džematlija Poturmahalske džamije u Gornjoj Tuzli - 1 day ago
-
Infografike o herojima odbrambeno-oslobodilačkog rata - 2 days ago
-
Vraćanje uloženog kroz projekte korisnicima lovišta - 2 days ago
-
Ministar za kulturu, sport i mlade TK Damir Gazdić: Svaka marka uložena u mlade ljude je trajni benefit VIDEO - 2 days ago
Željezničar dočekuje Široki, Zrinjski protiv Sarajeva
Pet utakmica četvrtog kola nogometne Lige za prvaka i Lige za opstanak na rasporedu su danas, dok se jedan meč igra u ponedjeljak.
U Ligi za prvaka igraju se dva derbija, u Sarajevu između Željezničara i Širokog Brijega, te u Mostaru gdje se sastaju Zrinjski i Sarajevo.
Prvoplasirani Željezničar ima četiri boda više od Zrinjskog i sigurno je da će ekipi Admira Adžema pobjeda pred domaćim navijačima biti imperativ kako bi održali lidersku poziciju.
Zrinjski dočekuje “bordo” klub nakon četiri uzastopna remija, a Sarajevo je nakon dva poraza upisalo u posljednjem meču pobjedu nad Krupom 1:0, te će sada na teškom gostovanju tražiti bodove.
Radnik će u Bijeljini dočekati Krupu.
U Ligi za opstanak Mladost na svom stadionu dočekuje Slobodu, dok će Borac ugostiti ekipu GOŠK-a. Susret između Viteza i Čelika se igra u ponedjeljak.
Utakmice Lige za prvaka možete pratiti u direktnom prijenosu na BH Radiju 1 od 16.30 sati.
Raspored:
Liga za prvaka :
– subota:
Željezničar – Široki Brijeg (16.30)
Radnik – Krupa na Vrbasu (16.30)
Zrinjski – Sarajevo (18.30)
Tabela:
1. ŽELJEZNIČAR 25 18 3 4 43:20 57
2. ZRINJSKI 25 16 5 4 44:22 53
3. ŠIROKI BRIJEG 25 14 5 6 38:17 47
4. SARAJEVO 25 13 4 8 45:21 43
5. KRUPA 25 9 9 7 29:25 36
6. RADNIK 25 10 6 9 24:27 36
Liga za opstanak:
– subota:
Mladost – Sloboda (16.30)
Borac – GOŠK (18.00)
– ponedjeljak:
Vitez – Čelik (16.30)
Tabela:
1. MLADOST 25 9 8 8 32:30 35
2. BORAC 25 8 6 11 15:24 30
3. GOŠK 25 8 4 13 24:32 28
4. SLOBODA 25 6 8 11 22:26 26
5. ČELIK 25 5 3 17 20:55 18
6. VITEZ 25 1 5 19 9:46 8
BHRT