Pogledajte golove sa utakmice Sloboda-Budućnost

Spread the love
Menprom

Nakon prve kontrolne utakmice i visoke pobjede u Gunji (Jadran – Sloboda 1:4) izabranici Ćire Blaževića danas su odigrali drugi kontrolni meč. Protivnik Crveno-crnima bila je ekipa Budućnosti iz Banovića.

Reha Centar

Na pomoćnom terenu stadiona Tušanj pred više od 1.000 gledatelja fudbaleri Slobode savladali su Budućnost rezultatom 2:1.

Gosti iz Banovića su poveli golom Muhameda Mujića u 5 minuti utakmice da bi Crveno-crrni stigli do izjednačenja u 35 minuti preko Sabahudina Jusufbašića.

sloboda-buducnost1-2014

Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme. U nastavku susreta trener Slobode Ćiro Blažević na teren je poslao novih 11 igrača.

Iako je u pitanju bio kontrolni meč navijači sa tribina tražili su pobjedu. Pred sami kraj utakmice tačnije u 88 minuti Sloboda stiže do pobjede preko Mirnesa Salamovića.

U video prilogu članka pogledajte golove i izjavu Ćire Blaževića….