-
Uprava policije MUP TK-a: Pronađeno i oduzeto oko 9 kg droge, jednom licu oduzeta sloboda - 3 hours ago
-
BKC Tuzla: Prva repriza predstave za djecu „Pipi Duga Čarapa” u petak 26. aprila - 3 hours ago
-
U radnoj posjeti Upravi policije boravili međunarodni policijski atašei i predstavnici delegacije Evropske Unije - 3 hours ago
-
Praznik rada: Neradni dani su 1. i 2. maj - 5 hours ago
-
O realizaciji Altas Partnerskap programa razgovarano u kabinetu ministra Omerovića - 5 hours ago
-
Uprava policije MUP TK-a: Uspješno okončana kampanja “Poštuj život, ne oružje” FOTO - 5 hours ago
-
Objavljen Javni poziv za učešće u IMPAKT inkubatoru poslovnih ideja - 5 hours ago
-
Otvoren poziv za apliciranje iz Fonda raspoloživog za podršku investicijama iz dijaspore „Lokalni dijasporski investicijski fond“ - 5 hours ago
-
Poziv na akciju čišćenja i druženje na obali jezera Modrac u nedelju, 28. aprila - 5 hours ago
-
Parne lokomotive sa TK u funkciji razvoja lokalnog turizma - 5 hours ago
Održan žrijeb grupne faze Europa lige, 18 bh. internacionalaca imat će priliku nastupiti u ovom takmičenju.
Danas je u Monacu održan žrijeb grupne faze Europa lige, a čak 18 bh. internacionalaca imat će priliku da nastupi u ovom takmičenju.
Arsenal našeg Seada Kolašinca igrat će u grupi H zajedno sa bjeloruskim BATE-om, Kolnom te Crvenom Zvezdom.
Muhamed Bešić i njegov Everton za protivnike će imati Lyon, Atalantu i Apollon.
Interesantno će biti u grupi C gdje će se susreti Hoffenheim za koji nastupa Ermin Bičakčić te Istanbul našeg Edina Višće.
Deni Milošević i Amir Hadžiahmetović igrat će protiv Marseillea, Guimaraesa te Salzburga.
Grupa A: Villarreal, Maccabi Tel Aviv (Tino Sušić), Astana (Srđan Grahovac, Marin Aničić), Slavia Prag (Muris Mešanović, Jasmin Šćuk).
Grupa B: Dynamo Kiev, Young Boys, Partizan, Skenderbeu.
Grupa C: Braga, Ludogorets, Hoffenheim (Ermin Bičakčić), Istanbul (Edin Višća).
Grupa D: Milan, Austria Beč (Osman Hadžikić), Rijeka (Zoran Krvžić, Jasmin Čeliković), AEK (Ognjen Vranješ).
Grupa E: Lyon, Everton (Muhamed Bešić), Atalanta, Apollon.
Grupa F: Kopenhagen, Lokomotiv Moskva, Sheriff (Mateo Sušić), Zlin.
Grupa G: Plzen, Steaua, Hapoel Beer Sheva, Lugano.
Grupa H: Arsenal (Sead Kolašinac), BATE Borisov, Koln, Crvena Zvezda.
Grupa I: Salzburg, Marseille, Guimarares, Konya (Deni Milošević, Amir Hadžiahmetović).
Grupa J: Athletic Bilbao, Hertha (Vedad Ibišević), Zorya, Ostersund.
Grupa K: Lazio (Senad Lulić), Nice, Zulte Waregem, Vitesse.
Grupa L: Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar.